Silniční přeprava

Vyhledáváme pro Vaše zboží nejvýhodnější cestu. Můžete být velkým výrobním závodem, ale i malým soukromým producentem. Přepravíme pro Vás doslova jakoukoli zásilku po celé České republice.

Pro Vaše výrobky či zboží zajišťujeme odpovídající přepravní kapacitu ve velmi flexibilním režimu. Přesně podle Vaší momentální výrobní kapacity, řešených vzdáleností i povaze přepravovaného zboží. Kdykoli Vám nabízíme přepravní řešení od plachtového návěsu po „skříň“, od sklápěčky po kontejnerový podvozek. Naše přepravní cesty přizpůsobíme nejen typem dopravního vozu, ale i jeho velikostí. Ať už se jedná o částečné nebo celovozové zásilky, tuzemskou nebo zahraniční přepravu, nebezpečné zboží (ADR) nebo nadrozměrné zásilky, či dodávky „z domu do domu“, mimořádné přepravy nebo sběrnou službu – připravíme Vám koncept přepravy „na míru“.

Základem naší práce je vždy perfektní načasování. Snažíme se pro každého z našich klientů zajistit komplexní servis.

Na základě podrobné konzultace Vám doporučíme a navrhneme nejefektivnější způsob dopravy. Jsme specialisté a máme k dispozici rozsáhlý vozový park. Máme dlouholeté zkušenosti v oboru, víme o veškeré zákonem stanovené administrativě i normách. Nemusíte se obracet na půjčovny ani se bát získávání povolení. Pro Vaše pohodlí se postaráme o celou cestu i náležité doklady. Garantujeme dodávku Vašeho zboží v nejlepší kvalitě, v naší nabídce nechybí skladová logistika – skladování, konsolidace zásilek, pick & pack v moderním temperovaném skladě o celkové ploše 5000 m2 v Tuchoměřicích u Prahy. A silniční cestou naše služby zdaleka nekončí. Ze skladu v Tuchoměřicích zároveň pravidelně vypravujeme zásilky do Hamburku k dalšímu lodění (LCL). Více v sekci Námořní přepravy.

nyylo_web3