Železniční přeprava

V posledních letech významně roste objem zásilek přepravovaných po železnici. Tento trend v sobě spojuje mnoho výhod, zejména pak pro své uživatele. Podílejte se na tomto růstu. Rádi Vám pomůžeme využít potenciál bezpečné a rychlé přepravy, která je navíc příznivá i k životnímu prostředí. Pro jakékoli zboží, kterým se Vaše společnost zabývá, vám poskytneme odbornou konzultaci. Nabídneme vám kompletní informace o všech možnostech železniční přepravy, od jednotlivých vozových zásilek přes přepravy ve vozových skupinách až po ucelené vlaky. Využití železniční cesty je pro mnoho výrobců cenově velmi zajímavé a vhodné jak pro jednorázové tak i  pravidelné zásilky.

Hlavní výhodou je průjezdnost vlakových cest. Váš náklad nebude zbytečně držen v dopravní zácpě. Rovněž cestování nepodléhá povinným pauzám. Během noci dokáže vlak výrazně předehnat kamionovou dopravu mířící stejným směrem.

Zaměřujeme se na kombinování železniční a silniční přepravy. Dokážeme najít ideální cestu vlakem, na kterou efektivně ihned naváže doprava silniční. Využíváme všechny hlavní železniční trasy s návazností na silnice. Váš náklad dopravíme přímo ke dveřím Vašeho zákazníka. Přeprava Vaše zboží je zajištěna pomocí speciálních kontejnerů, které se vyznačují vysokou flexibilitou, hospodárností a přívětivostí k životnímu prostředí. Nemusíte se bát poškození při cestě ani překládce, ani vlivem nepříznivého počasí.

Samozřejmě organizujeme a koordinujeme veškeré služby spojené s železniční přepravou, jako např. přístavby na vlečkách, překlad zboží, posun, přetahy, pronájem a zajištění oprav železničních vagónů a dodávek náhradních dílů.

Pro zajištění komplexních služeb se postaráme i o veškerá případná nutná povolení a doprovodnou dokumentaci.

nyylo_web6